PO AUTOMATIC TALEP FORMU
Ana Sayfa >  Grup Hakkında > 
GRUP HAKKINDA

Hakkımızda


PAŞABEYOĞLU Grup’un temelleri 1984 yılında Ofset ve kâğıtçılık sektörüne yapılan yatırımlar ile atılmıştır. Uzun yıllar süren ticaret hayatı ile tecrübe kazanan grubumuz akaryakıt sektörüne,  İstanbul Bağcılar’ da 1999 yılında açtığı Yüzyıl Petrol İstasyonu ile başlamış ve faaliyetlerine yeni bir ivme kazandırmıştır. 

Bu süreçten sonraki varlığını özellikle akaryakıt sektörüne yaptığı yatırımlar ile sürdüren firmamız, sektörde yeni istasyonlar açarak istikrarlı bir büyüme ile yatırımlarını sürdürmektedir.

Paşabeyoğlu Grup, kurulduğu günden beri kaliteli ürün ve güvenilir hizmet alt yapısı ile satışlarına devam ederek, İstanbul genelinde milyonlarca araç kullanıcısının her gün tercih ettiği bir işletme olmuştur.

Sürdürülebilir bir müşteri memnuniyetini hedefleyen Paşabeyoğlu Grup, yaptığı yatırımlar sonucunda günümüzde İstanbul’da 8 lokasyonda akaryakıt satışlarına devam ederken, 1995 yılında iplik üretimi üzerine Bursa’da kurduğu ORA TEKSTİL firması ile de tekstil sektörüne hizmet vermektedir.

Bugün itibari ile firmamız Akaryakıt sektöründe; Başak Petrol, Yüzyıl Petrol, Eşkinoz Petrol, Kıral Petrol, Meridyen Petrol, Eşkinoz Petrol, Selahattin Tuğçay Petrol İstasyonları ve tekstil sektöründe ORA Tekstil firması ile yatırımlarına devam etmektedir.
 
Paşabeyoğlu Grup akaryakıt sektöründe yaptığı yatırımlara Petrol Ofis'inin TTS(Taşı Tanıma sistemi) distribütörlüğünü de alarak müşterilerine TTS satışlarında avantajlar sunmaktadır. Paşabeyoğlu Grup bu alanda da büyümeye kararlıdır.

Paşabeyoğu Grup 32 yıldır biriken tecrübesiyle, var olan değerlerini koruyarak, sektördeki beklentilere yanıt veren, yenilikçi ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya devam edecektir.