• Generic placeholder image

  ​​​​​​​PAŞABEYOĞLU Grup’un temelleri 1984 yılında Ofset ve kâğıtçılık sektörüne yapılan yatırımlar ile atılmıştır. Uzun yıllar süren ticaret hayatı ile tecrübe kazanan grubumuz akaryakıt sektörüne,  İstanbul Bağcılar’ da 1999 yılında açtığı Yüzyıl Petrol İstasyonu ile başlamış ve faaliyetlerine yeni bir ivme kazandırmıştır. 

  Bu süreçten sonraki varlığını özellikle akaryakıt sektörüne yaptığı yatırımlar ile sürdüren firmamız, sektörde yeni istasyonlar açarak istikrarlı bir büyüme ile yatırımlarını sürdürmektedir.

  Paşabeyoğlu Grup, kurulduğu günden beri kaliteli ürün ve güvenilir hizmet alt yapısı ile satışlarına devam ederek, İstanbul genelinde milyonlarca araç kullanıcısının her gün tercih ettiği bir işletme olmuştur.

  Sürdürülebilir bir müşteri memnuniyetini hedefleyen Paşabeyoğlu Grup, yaptığı yatırımlar sonucunda günümüzde İstanbul’da 6 lokasyonda akaryakıt satışlarına devam ederken, 1995 yılında iplik üretimi üzerine Bursa’da kurduğu ORA TEKSTİL firması ile de tekstil sektörüne hizmet vermektedir.

  Bugün itibari ile firmamız Akaryakıt sektöründe; Başak Petrol, Yüzyıl Petrol, Kıral Petrol, Eşkinoz Petrol, Selahattin Tuğçay Petrol İstasyonları ve tekstil sektöründe ORA Tekstil firması ile yatırımlarına devam etmektedir.

  Paşabeyoğlu Grup akaryakıt sektöründe yaptığı yatırımlara Petrol Ofis'inin TTS(Taşı Tanıma sistemi) distribütörlüğünü de alarak müşterilerine TTS satışlarında avantajlar sunmaktadır. Paşabeyoğlu Grup bu alanda da büyümeye kararlıdır.

  ​​​​​​​Paşabeyoğu Grup 32 yıldır biriken tecrübesiyle, var olan değerlerini koruyarak, sektördeki beklentilere yanıt veren, yenilikçi ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya devam edecektir.


 • Generic placeholder image

  » 1984 yılında kurulan ORAL Ofset ve Orka kâğıt firması ile ticari faaliyetlerimiz başlamıştır.
  » 1995 yılında ORA Tekstil firması kurularak Bursa’da iplik üretimi üzerine tekstil sektörüne adım atılmıştır.
  » 1999 yılında 15 senedir devam eden ticaret hayatımıza yeni bir ufuk katmak amacıyla Yüzyıl Petrol akaryakıt istasyonu açılmıştır.
  » 2003 yılında İkitelli sanayi bölgesine Başak Petrol akaryakıt istasyonu açılarak, Başakpark AVM’nin temelleri atılmıştır.
  » 2008 yılında Kıral Petrol akaryakıt istasyonu E-5 üzeri Topkapı’da faaliyetlerine başlamıştır.
  » 2010 yılında Selahattin Tuğçay akaryakıt istasyonları Gaziosmanpaşa ve Halıcıoğlu’nda 2 yeni istasyon açılmıştır.
  » 2011 yılında Esenyurt bölgesine Eşkinoz Petrol akaryakıt istasyonumuz açılmıştır.

 • Generic placeholder image

  ​​​​​​​Misyonumuz:
  » Hızlı ve kesintisiz hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini korumak,
  » Teknolojiyi yakından takip ederek yeniliklere ayak uydurmak,
  » Ticari faaliyetlerini yasal kanunlar çerçevesinde yürütmek,
  » Çevreye duyarlı olup, yaşanabilir bir dünya için gereken ciddiyet ile adımlar atmak,
  » Çalışanlarımızın güvenliği için gereken tedbirleri alarak daha sağlıklı bir ortamda çalışmalarını sağlamak,
  » Tüm ekibin yetenek ve becerilerini geliştirerek toplum bilincini geliştirmektir.
  Vizyonumuz:
  » Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde takip edilen bir firma olarak büyümek ve gelişmek,
  » Sürekli yenilikleri takip ederek teknolojiyi verimli kullanmak,
  » Ülkemizin ve sektörmüzün gelişimine katma değer kazandırmaktır.

 • Generic placeholder image

  -

 • Generic placeholder image

  Kalite, verimi ve rekabetin gücünü yükselterek firmanın büyümesini sağlayan en önemli unsurdur. Şirketin kalite politikası o şirketin geleceğini belirler. Bizler de bu bilinçle verdiğimiz hizmetin en iyi kalitede de olmasını amaçladık. Bu yüzden ürettiğimiz ve dağıttığımız ürünlerin en kalitelisini seçtik. Müşteri memnuniyeti sağlamak için ekip ruhumuzu nitelikli iş gücümüzle besleyerek yatırımlarımıza devam ettik. Kalite odaklı müşteri memnuniyeti bilincimiz ile faaliyetlerimize devam edeceğiz.